Partnerzy 2014

TEDxWarsawED 2014 wspierają wspaniali Partnerzy finansowi i rzeczowi.
Odwiedźcie ich strony, bo to dzięki nim możliwe stało się zorganizowanie naszego eventu!
Jesteśmy bardzo wdzięczni i szczęśliwi, że nasi Partnerzy mają oprócz otwartości i hojności także… wartościową ofertę związaną z edukacją. Dziękujemy!

logoSU_BZWBKKoniecznie zobaczcie Santander Universidades. To więcej niż program i więcej niż projekt; to całe zamierzenie od 17 lat wspierające edukację uniwersytecką, rozwój nowych technologii oraz programów badawczych na całym świecie. Santander Universidades stymuluje też współpracę środowiska akademickiego z biznesem. W Polsce to już kilkadziesiąt uczelni wyższych, na świecie: ponad 1100. Wśród możliwości projekty globalne, indywidualne i stypendia.

MU Interactivelogomu multimedia znają od podszewki: produkcja wideo, live-streaming, animacje, interaktywne strony i aplikacje. Studio MU Animation dla każdego zagadnienia, problemu czy produktu opowie w formie animowanej historię, która trafi do umysłów i serc widzów. Wirtualne Studio to narzędzie, dzięki któremu webinarium, szkolenie on-line i nauka przez e-learning zyskają fantastyczną oprawę i idealną jakość dźwięku, pozwalając najlepiej skupić się na przekazywanej wiedzy. Ich misja: zapewnić najwyższą jakość dla wszystkich produkcji.

bbbs


Big Brothers Big Sisters of Poland –
misją fundacji BBBSP jest pomoc dzieciom mającym trudności w zrealizowaniu ich potencjału, poprzez zapewnienie bezpiecznej i trwałej relacji z mentorem, która zmieni ich życie na lepsze.

Dodatkowo wspierają nas:

Dobrodziej

 Gospodarstwo ekologiczne Dobrodziej podarowało nam znaczną ilość warzyw – w sam raz, aby powstała zupa dla naszych Uczestników (trzystu!).

Zrzut ekranu 2014-11-27 o 01.19.30
Artspresso udzieliło nam dużo, szybko i wysokojakościowo pomocy graficznej (wiele razy).

Podczas TEDxWarsawED obecni byli także:

pelna moc slow ksiegarnia logo

formakers logo

Lubovka

logo tailormade

oraz

java coffee logo download

%d blogerów lubi to: