Współpraca 2014

ORGANIZACJA I WOLONTARIAT:

Masz czas i umiesz coś? Chcesz na 100% uczestniczyć w TEDxWarsawED? Zgłoś się do nas na wolontariusza/ wolontariuszkę lub do pomocy w organizacji. Mamy jeszcze kilka pomysłów, warunkiem ich zrealizowania są dodatkowe ręce do pracy i głowy do myślenia. Kontakt przez wiadomości na naszym Facebooku.

 

PARTNERZY/ WYSTAWCY:

Jeśli bliska jest Wam idea TED i chcecie wesprzeć finansowo lub rzeczowo organizację TEDxWarsawED, włączcie się! Wciąż mamy potrzeby finansowe (zapewnienie finansowania sali, wypożyczenie sprzętu konferencyjnego, a jeśli będzie budżet, będzie też fajny pomysł na pouczający posiłek dla uczestników). Mamy mnóstwo pomysłów. Mamy też najlepsze wzorce – uczymy się pracy z Partnerami na najwyższym poziomie jeżdżąc na konferencje TED. Czerpiemy też inspiracje z doświadczenia TEDx-ów organizowanych na całym świecie.

Ile z tych pomysłów zrealizujemy, zależy w dużym stopniu od Partnerów.

Obecnie poszukujemy Partnerów finansowych i rzeczowych, aby zasilić budżet cateringowy naszego eventu. Jednocześnie posiadamy pakiety kwotowe po 5.000 i 10.000 zł dla firm, które chcą mocno zaistnieć i przyczynić się do naprawdę bogatej oprawy.

TEDxWED o nas 2014 13112014

 

%d blogerów lubi to: