Zespół 2014

Organizacja TEDx-u to mnóstwo pracy i mnóstwo frajdy. To także praca całkowicie wolontaryjna, dla wszystkich, przez cały czas (od pozyskania licencji po produkcję wydarzenia). Wszyscy członkowie zespołu pracowali nad organizacją eventu z prawdziwego przekonania i potrzeby serca.

Agnieszka Galas – główna organizatorka, kuratorka.

aga galas tedxwed Studiowała marketing i zarządzanie, a potem kulturoznawstwo. Pracowała jako popularyzatorka nauki, publicystka młodzieżowa, copywriterka, szefowa działu kreatywnego i startupperka. Pedagogiką i organizacją edukacji zainteresowała się, kiedy jej własna córka osiągnęła wiek przedszkolny i trzeba było znależć właściwą placówkę. Studia nad pedagogikami alternatywnymi odbyła w ramach samo-edukacji domowej, biblioteczej i w żywych sptkaniach z ludźmi, którzy podjęli się prowadzenia szkół i przedszkoli. Life-time learnerka, organizatorka TEDxWarsawWomen i TEDxWarsawED.

Magda Dzierwa – współorganizatorka, event production

magda dzierwa tedxwedUkończyła Wyższą Szkołę Businessu i Administracji w Warszawie, specjalizując się w marketingu i zarządzaniu. Zajmowała się reklamą w międzynarodowej agencji reklamowej Ammirati Puris Lintas, później Lowe GGK. Potem pracowała w firmie informatycznej doskonaląc swoje umiejętności w marketingu. Specjalistka ds. eventów, sponsoringu oraz komunikacji marketingowej. Szczególnie bliska jej sercu była praca wspierająca działania marketingowe Fundacji Iskierka. Współorganizatorka TEDxWarsawWomen 2013. Podróżniczka, zakochana w Australii i Nowej Zelandii. Pasjami jeździ na rowerze, nurkuje, uwielbia pływać, uczy się żeglować. Prywatnie szczęśliwa mama dwójki dzieci.
Monika Andrzejewska – przygotowanie mówców.

Monika AndrzejewskaOd 9 lat pasjonuje się tematyką komunikacji między ludźmi. Konsultant, trener, mentor. Ukończyła Retorykę Praktyczną na UW. Zbudowała podwaliny działalności Toastmasters International (komunikacja i przywództwo) w języku polskim, w tym pierwszy klub polskojęzyczny. Zdobyła najwyższy tytuł tej organizacji związany z przemawianiem i komunikacją. Stworzyła i przez 5 lat prowadzi zaawansowany klub wystąpień publicznych. Absolwentka Elektroniki PW, a także Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Marketingowego Zarządzania Przedsiębiorstwem oraz Szkoły Trenerów SKiTZ MATRIK. Doświadczenie w IT, marketingu i zarządzaniu.

Ewa Turek – przygotowanie mówców

Ewa Turek Konsultant, doradca, coach w firmie Novelty Consulting. Doradza w świecie biznesu, jak również wspiera w rozwoju osobistym i zawodowym. Ukończyła studia Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego. Finalistka konkursu „Orły Sukcesu Koźmińskiego”. Od kilku lat związana z międzynarodową organizacją kształcącą mówców i liderów Toastmasters International, gdzie zdobyła najwyższy tytuł Distinguished Toastmaster. Wspiera rozwój innych pełniąc funkcję  coacha i mentora. Szkoleniowiec i trener podczas ogólnopolskich konferencji i warsztatów. W 2013 roku wystąpiła jako mówca na konferencji TEDx Warsaw Woman. Konferencja ta była częścią globalnego wydarzenia, które równocześnie odbywało się 220 miastach na całym świecie. Prywatnie jeździ konno w stylu western. Ma na swoim koncie medale i tytuły Mistrza Polski – Polskiej Ligi Western i Rodeo.

Beata Kozikowska – przygotowanie mówców.

Beata Kozikowska foto-1 Aktorka po PWST w Krakowie, lektorka, reżyser nagrań i dyplomowany trener po PSTG w Laboratorium Psychoedukacji. Najbardziej interesują ją zagadnienia pracy z ekspresją ciała, głosu, oraz świadomością na scenie. Prowadzi warsztaty pracy z głosem przed mikrofonem, skutecznej komunikacji i wiarygodnego prezentowania siebie, swoich idei lub swojej firmy. Prywatnie mama trzech cudownych córek.

Joanna Budzicka – fotografka TEDxWarsawED 2014.

Joanna Budzicka tedxwed 2014-2 Anglistka, tłumaczka, project manager, specjalistka od kampanii e-mailowych oraz właścicielka studia graficznego, po częstokroć robi kilka z tych rzeczy na raz. Lubi zmiany – teraz próbuje swych sił w fotografii, najchętniej uwieczniając życie ludzi i miast. Poza pracą uzależniona od czytania matka dwójki dzieci w wieku szkolnym.

Marta Janiszewska – fotografka TEDxWarsawED 2014.

marta janiszewska tedxwed 2014-2Pasjonatka fotografii i dyplomowany specjalista od reklamy. Przed ponad 8 lat związana z branżą agencyjną i Head of Project w agencjach marketingu mobilnego. Od roku w studio projektowym Rokicki & Ścioborowski, gdzie z takim samy zaangażowaniem może poświęcić się w swojej pasji i dalej rozwijać swoje umiejętności w prowadzeniu projektów studia.

Agata Dziekan – współorganizatorka.

agata dziekan tedxwed Geek, foodie, art lover and polyglot. Experienced IT consultant, UX and information architecture designer, currently working on an innovative edTech startup,  she takes pleasure in exploring the potential between technology, education and art. When she’s not designing or coordinating IT teams, she’s organizing TEDx events (core team member for TEDxWarsaw, TEDxWarsawPresidentialPalace & TEDxWarsawSalon) and building a local community of technology lovers (Google Developer Groups Warsaw)

Anna Zawadzka – współorganizatorka.
Anna Zawadzka foto-2Pomysłodawczyni motta TEDxWarsawED 2014 „Education Out Of The Box”, bardzo oddana i skuteczna w poszukiwaniu Partnerów, na co dzień Dyrektor Zarządzający w Better Leaders Academy.

TEDxWED 2014 wolontariusze-1

Wolontariusze w dniu eventu: Tomasz Szarubka, Oskar Grochowski, Aleksandra Liszka, Aleksandra Kozłowska, Julia Tonkowicz, Jakub Magajewski, Basia Kowalewska, Anna Stankiewicz.

%d blogerów lubi to: