Zespół

Agnieszka Becler – Kuratorka TEDxWarsawED 2023

Doświadczona organizatorka TEDx w formatach Women i ED. Interdyscyplinarne wykształcenie obejmujące dziennikarstwo, zarządzanie, komunikację, kulturoznawstwo, kreatywność, myślenie systemowe i pedagogiki alternatywne uzyskała na SGH, SWPS, w toku pracy zawodowej, na licznych kursach i w domowej bibliotece. Edukacją zainteresowała się jako mama trzyletniej (wówczas) córki. Obecnie pracuje jako strateg i trenerka.

Ewa Turek – współorganizatorka, trenerka mówców.

Coach, mentorka, podcasterka. Dobra komunikacja międzyludzka to jej pasja. Od wielu lat w Toastmasters i w zespołach organizacyjnych TEDxWarsawWomen i ED. Ma na koncie dziesiątki, a może już setkę wystąpień publicznych i szkoleń. Jako piąta osoba w Polsce osiągnęła tytuł Distinguished Toastmasters (DTM), w 2017 roku została Wicemistrzynią Polski mów inspiracyjnych.

Dołącz do nas

Do zespołu poszukujemy zmotywowanych, zaangażowanych osób, które chcą doświadczyć radości i spełnienia a la TEDx, uczynić to wydarzenie możliwym, podzielić się lub zdobyć doświadczenie. Wszyscy pracujemy jako wolontariusze, na zdjęciach poniżej – zespół TEDxWED 2014.

Regularna współpraca przy organizacji

Poszukujemy wsparcia przy produkcji i promocji eventu, tworzeniu treści w kanałach social mediowych, współpracy z Partnerami oraz przy mentoringu mówców.

Wolontariat w dniu eventu

Zapraszamy do współpracy młodzież 16+, studentów i wszystkich pragnących pomóc przy evencie (recepcja, przygotowania, pomoc Uczestnikom, Mówcom i Partnerom w ciągu dnia). Wystawiamy zaświadczenia o wolontariacie.

Zgłoszenia: tedxwarsawed@gmail.com

%d blogerów lubi to: